Oznamujeme rozšíření svého portfolia o značku PELLENC! 

Již po dobu 40 let je skupina PELLENC špičkou v oblasti výroby strojů pro vinohradnictví a vinařství, a to zejména díky neustálé inovaci zaměřené na nová technologická východiska, která přinášejí zákazníkům inovativní a efektivní řešení. Díky širokému sortimentu zabezpečuje PELLENC komplexně veškeré agrotechnické operace ve vinohradě.

Společnost Agromex se stává výhradním dovozcem značky PELLENC pro Českou republiku

Pellenc

Stáváme se nyní výhradním dovozcem značky PELLENC pro Českou republiku a jsme rádi, že tak můžeme naplnit očekávání a hospodářské cíle zákazníků v nové oblasti působnosti. Co vše Vám díky tomu můžeme nabídnout?

MULTIFUNKČNÍ nosič OPTIMUM

Ekonomický, komfortní, bezpečný, jednoduchý na provoz – s nosičem OPTIMUM můžete vykonávat veškeré práce ve vinici včetně sklízení bezúnavně a v rekordním čase. EASY CONNECT umožňuje rychlé propojení pro sklízecí hlavu, MULTIVITY nástroje nebo postřikovač. Díky své kompaktní velikosti s bezkonkurenčním poloměrem otáčení 95° dokáže nosič OPTIMUM pracovat ve všech podmínkách, na každé vinici.

Sklízecí hlavy EASY SMART & SELECTIV' PROCESS 2

S příchodem řady OPTIMUM se společnost PELLENC zaměřuje na inovace v oblasti kvality sklízení, ziskovosti a jednoduchosti užívání. Díky tomu najde každý pěstitel ve sklízecích hlavách EASY SMART a SELECTIV' PROCESS 2 vhodné řešení pro jakékoliv podmínky. Třídění začíná ihned na dopravníku, což umožňuje pracovat rychleji při zachování bezkonkurenční kvality sklizně s čistotou 99,82 %.

Tažené sklízeče řady 8000

Nejnovější technologie, které nabízí kvalitu sklizně srovnatelnou se samochodnými stroji, to vše za přijatelnou cenu. Výjimečná ovladatelnost a pohodlí pomocí systému EASY SMART, který umožňuje okamžité nastavení sklízení z kabiny řidiče.

Nástroje pro všechny druhy prací

Vykonávejte celoroční práce rychle a pohodlně, a to díky široké nabídce nástrojů určených pro traktor nebo nosič. MULTIVITY rám umožňuje okamžité propojení již během 3 minut s automatickým rozpoznáním nástrojů. Ovládání veškerých funkcí probíhá elektronicky pomocí joysticku a obrazovky.

Ruční nářadí do vinic a sadů

Lehké, jednoduché, ergonomické, precizní, takové je ruční nářadí PELLENC určené pro vinohrady i sady. S novou řadou lithiových baterií naleznete optimální řešení pro dlouhé a intenzivní práce, a to vše při optimálním poměru výkonnosti a váhy baterie.


Zpět

fendt fella challenger fendt fella challenger

agromex Copyright © 2016 AGROMEX -
zemědělská technika