Lisy na hranaté balíky Fendt jsou
spolehlivé a robustní


Při výrobě lisů na hranaté balíky vychází společnost Fendt z desítek let zkušeností s jejich vývojem a výrobou. Lisy se vyznačují stabilitou, odolností a k dokonalosti vypilovanou technologií. Díky nepřetržitému vylepšování inspirovanému praxí vám značka Fendt dnes může nabídnout pět vysokokapacitních lisů.

Lisy na hranaté balíky Fendt

Lisy na hranaté balíky FendtAbsolutně spolehlivý vysoký výkon

Vysoký výkon při absolutní spolehlivosti. Před více než 30 lety opustil první lis na hranaté balíky továrnu v Hesstonu, USA. Tím byl položen základní kámen pro jedny z nejúspěšnějších dějin ve sklizňové technice.
 
Všechny balíky budou mít stejný tvar a slisovanost a lze je tak snadno stohovat. Standardní výbavou lisů na hranaté balíky je dvojité vázací ústrojí zajišťující spolehlivé vázání i při vysokém lisovacím tlaku. Praktičnost lisu podporuje řada vlastností jako je např. maximální zásoba motouzu.

 

 

 

Lisy na hranaté balíky Fendt

Celková koncepce, která se vyplatí

Stabilita, dlouhá životnost a perfektní technika, nejvyšší rychlost, maximální průchodnost – to vše se díky desetiletím zkušeností z výroby a vývoje skrývá v lisech Fendt.

 

Ovládací terminál je včleněn do celkového konceptu ovládání, lis na hranaté balíky můžete řídít prostřednictvím panelu Varioterminál. Přehledná nabídka je logicky uspořádána, tudíž se s ní velmi snadno pracuje. Nabídka pro lis na hranaté balíky se načte automaticky díky technologii ISOBUS, takže můžete ihned začít pracovat.
 

Prospekty ke stažení

 
 

 

Modelrozměry balíku
Fendt 990 80 cm x 90 cm
Fendt 1270 120 cm x 70 cm
Fendt 1290 120 cm x 90 cm
Fendt 1290 XD 120 cm x 90 cm
Fendt 12130 120 cm x 130 cm

 

Lisy na hranaté balíky Fendt

 

fendt fella challenger fendt fella challenger

agromex Copyright © 2016 AGROMEX -
zemědělská technika