Jak dlouho jsme prodejce zemědělské techniky?


Společnost Agromex s.r.o. vznikla v roce 1992. Za dobu svého působení na trhu se stala jedním z nejvýznamnějších dodavatelů zemědělské techniky pro Českou republiku. V průběhu let se stala silným a stabilním partnerem českých zemědělců.

Prodáváme zemědělské stroje značek Fendt, Fella a Challenger


Portfolio prodávaných značek se za dobu existence firmy rozrostlo. V současné době je společnost Agromex s.r.o.
výhradním dovozcem zemědělské techniky značek Fendt, Fella a Challenger, patřících do koncernu AGCO.

O společnosti Agromex

 

Servis a náhradní dílyNa všechny stroje zajišťujeme servis a originální náhradní díly

Hlavním cílem společnosti Agromex s.r.o. je poskytnout svým zákazníkům prvotřídní služby. A tak nejen dodává špičkové zemědělské stroje, ale zajišťuje i originální náhradní díly a záruční i pozáruční servis zemědělské techniky. Proto společnost řadu let buduje síť prodejních a servisních středisek po celé České republice.

V současné době své služby zajišťuje z centrály v Modleticích a poboček v Myslince, Českých Budějovicích, Brně, Starém Jičíně, Želkovicích a Dlouhoňovicích. Společnost nadále usilovně pracuje na rozšíření servisní sítě pro zajištění lepší dosažitelnosti služeb.

Víme, že vy, naši zákazníci, svou práci berete skutečně vážně, proto jsme se vždy snažili, snažíme a snažit budeme o vaší maximální spokojenost.

Od roku 2012 jsme členem skupiny Danish Agro Group

Jednou ze záruk kvality našich služeb je i to, že jsme součástí nadnárodní skupiny Danish Agro Group, a to již od roku 2012. Tato skupina působí zejména ve skandinávských a pobaltských republikách, také v Polsku či Německu a zabývá se nejen prodejem zemědělské techniky, ale i zemědělských komodit, krmiv a vitamínových premixů, osiv, hnojiv, látek pro ochranu rostlin a též produkcí vajec, výkrmem kuřat či chovem a genetikou prasat. Společnost Danish Agro Group je tvořena několika dalšími společnostmi a dělí se celkem na šest strategických obchodních oblastí.

 

fendt fella challenger fendt fella challenger

agromex Copyright © 2016 AGROMEX -
zemědělská technika